Jdi na obsah Jdi na menu
 

DOVOLENÁ 2019

 

Dobrý den všichni příznivci pobytu u moře se členy Počátecké dechovky,

po loňské anketě jsem letos vybral 10-i denní zájezd od CK Metal k břehům Černého moře v Bulharsku na Slunečném pobřeží  v době od 26. 7. do 4.8. , do hotelu Admiral Plaza Premium Hotel vzdáleném 1630 km.

Závaznou objednávku si potvrdíte zasláním ceny nebo zálohy zájezdu od 4499,- Kč dle počtu osob v daném apartmánu či studiu na můj účet u Air Bank č.účtu: 1265228048 / 3030.

Platbu označte ve zprávě pro příjemce vašim příjmením, případně počtem osob a „Bulharsko“. Dle toho platbu identifikuji a zašlu vám zpět potvrzení platby na váš e-mail. Platby přijímám též hotovostně dle domluvy i zálohově. Potvrzení o platbě dovolené lze opatřit i pro zaměstnavatele na příspěvek z FKSP přes CK Metal. Pro nové účastníky budu potřebovat jejich adresu, datum narození, telefon a popř. email. Nezávazné nabídky zatím bez platby zájezdu, nebo jeho zálohy, povedu nadále v patrnosti jako náhradníky – čekatele bez garance.

Celkem je zatím 45 zájemců. Rozpošlete prosím nabídku zájezdu svým kamarádům a známým. 

https://www.ckmetal.cz/pobytove-zajezdy/bulharsko/slunecne-pobrezi/admiral-plaza-hotel/ 

Bydlení 9x Studio 2/3osoby a 8x Bilo pro 4/5 osob. Možnost dokoupení polopenze nebo i zvlášť snídaně či večeře-viz.ceny v příloze. V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu, služby delegáta CK, spotřeby energií, ložní prádlo, vstup do bazénu, klimatizace, pobytová taxa a doprava klimatizovaným busem - www.expressbus.cz

Mohou se pořádat výlety po okolí a dle zájmu je možno i jednodenní výlet do Istanbulu – základní cena je 110 Leva. Nabídka bude též umístněna ve vitrínce u trafiky. 

S přátelským pozdravem Dvorský Petr tel: 728853378, Sídliště 555 Počátky – jednatel Počátecké dechovky.