Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obrazek

 

ZDE JE MÍSTO PRO VAŠE NÁZORY, PŘIPOMÍNKY, VZKAZY...

 

 Urážlivé a vulgární příspěvky a osobní invektivy, jakožto další nevhodné a nesouvisející příspěvky - budou mazány.
Děkujeme za pochopení

*****

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Martinu...

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 5. 8. 2010 9:16)

???

Vožralové

(Martina, 30. 7. 2010 2:32)

Proč jste skoro všichni na každým vystoupení vožralí? Má to nějaký raciální důvod?

dobré

(redik, 14. 2. 2010 12:49)

nyní doporučuji vyrazit po vzoru pošumavských muzikantů vyrazit s cirkusem do světa a získat mezinárodní zkušenosti.

dobré

(Stalmir, 14. 2. 2010 12:46)

ta trumpeta z Číny je opravdu nádherná.

Opět pochvala

(Horní Cerekev, 23. 11. 2009 11:23)

Asi před 14 dny jste hráli v H. Cerekvi koncert. Moji rodiče byli přítomni a tímto plním jejich prosbu a píšu vám. Koncert se jim moc líbil a mám vám poděkovat za krásný zážitek ze živého vystoupení. Ani se jim nechtělo domů. Odcházeli velmi spokojeni. Koupili si také vaše CD - a taky děkují za krásné písničky. Milují Slzičky, které našli i na tomto CD - nemohou si je vynachválit. Přejem vám všichni hodně dalších úspěchů. Spokojení posluchači z Horní Cerekve.

Pochvaly versus kritika

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 9. 11. 2009 13:17)

Ahoj, můžeme vás ujistit, že přijímáme jak pochvaly, tak i kritiku. Jistě, pochvaly se čtou lépe, než kritické připomínky. Ale podle nás má zase větší váhu ta kritika, snažíme se udělat něco, abychom se případných podobných nedostatků příště vyvarovali. Takže zde děkujeme jak za pozitivní ohlasy, tak za ty negativní. Samozřejmě, že každý má svůj názor a může ho sem napsat. Zabýváme se jak klady, tak i zápory zde popsanými. Od toho tu toto fórum máme a děkujeme všem, kteří si sem najdou cestu...Hezký den, vaše Počátecká dechovka.

Reakce na vaše názory

(fanoušek Žirovnice, 8. 11. 2009 19:59)

Pan Jindra napsal co si myslel. Je to jeho názor. Příjemný věci se čtou líp ale měli byjste umět přímat i kritiku. Můžete to brát jako radu do budoucna. Já hudbě moc nerozumím. Dechovku mám rád a vaše hraní se mi líbí. Co je ale ostuda když členi dechovky jsou při vystoupení opilí. A diváci se na to koukají. To je ostuda. Dělejte s tím něco nebo zachvíli si budete hrát jenom sobě.

Co člověk to názor

(Jindra, 30. 10. 2009 21:11)

Vaše názory vám neberu, ale každému se líbí něco jiného.. Jinak vám fandím

Reakce 2

(Pavel, Kamenice, 29. 10. 2009 15:23)

Úplně souhlasím s příspěvkem, který je od Vlasty. Ten od Jindry je poněkud mimo mísu! Nějaký komplex nebo něco podobnýho. A nebo je to přesně tak, jak píše Vlasta. No jo, no, i tací lidé žijí mezi námi. Dášo a Romane, gratuluji k úspěchu v Klatovech! Ahoj, Pavel

Reakce

(Vlasta, 25. 10. 2009 17:15)

Ahoj. Chodím na tyto stránky pravidelně, moc se mi tu líbí a pročítám tu opravdu vše, co se dá. Teď tady čtu ten nesmysl od nějaké/ho Jindry. Proboha, co je to za blbost? Na Václavských slavnostech jsem každý rok taky. I na těch letošních samosebou. Nevím o ničem takovém, o čem psal tento člověk. Paní Dagmar je výborná zpěvačka a jestliže se snaží vystoupení oživit, je to jenom plus pro celou kapelu. Proč mám pocit, že tohle napsala nějaká závistivá dáma, která jí úspěch nepřeje nebo dokonce nějaký zhrzený nápadník??? Šmankote, člověče, vzpamatuj se! Kapelo, přivedu vám zástup lidí, kteří vám poděkují za vaše čímdál lepší výkony a vaší zpěvačce složí poklonu. Fakt! Ahoj všem a zvláštní pozdrav paní Dagmar...Vlasta a spol.

Chválím..

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 25. 10. 2009 12:54)

Ahoj, Jindro, děkujeme i za tento tvůj příspěvek. Je nám jasné, že existují příznivci i nepříznivci jak kterého-koliv celku, tak jednotlivců. Co se týká naší zpěvačky, my s tebou tento názor nesdílíme, pokud alespoň trochu rozumíš muzice, jistě víš, že sopránové party jsou prostě "uječené". A vsuvka mezi písničkami - malé dítě na pódiu - jistě nikoho nepohoršila. Vlastně ano, tebe, to je nám líto, ale naštěstí to není názor všech...Přejeme pěkný den

Chválím..

(Jindra, 25. 10. 2009 10:21)

Ahoj kapelko, moc chválím vaše vystoupení na Václavských slavnostech, jste moc fajn a ladí vám to, zpěváci paráda, až na vaší uječenou blondýnu, zpěv nic moc a to co tam předvedla opravdu nebylo moc vhodné a velice to poškodilo celkový dojem z vašeho jinak pěkného vystoupení. Podotýkám, že tento názor se mnou sdílí poměrně dost lidí..

PODĚKOVÁNÍ

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 7. 10. 2009 7:56)

Přátelé, děkujeme za vaše pochvaly. Rádi se s vámi všemi uvidíme na některém z našich vystoupení. Prohlédněte si fotografie z našeho vystoupení při zahájení výstavy Země Živitelka.Také nás přímo tam kontaktoval pan Áda Školka a předal nám pozvání k učinkování v příštím roce na jeho festivalu dechových hudeb V Lomnici nad Lužnicí. Rádi přijímáme, datum najdete v Kalendáři akcí. Přejeme všem krásný podzim...

bomba

(Jana,Jidřichův Hradec, 28. 8. 2009 23:47)

Ahoj, teď jsem vás slyšela na rádiu Dechovka,jste supéééér!Doufám, že vás zase brzo uvidím živě.Dechovku poslouchám je asi měsíc a docela slušně rozšiřují archiv.www.radiodechovka.cz

Díky

(Hanka, 18. 8. 2009 21:10)

Ahoj, chci vám poděkovat za pěkné vystoupení v Nové Včelnici na pouti. Byla jsem na pouť pozvaná, jako ostatně každý rok a tentokrát jsem byla velmi překvapená. O Počátecké dechovce jsem již slyšela, ale netušila jsem, že vám to tak hraje a zpívá - hlavně paní Lešetické a jejímu manželovi. Moc se nám vaše produkce líbila a sobotní pouťové odpoledne ve Včelnici velmi oživila. Přejeme spoustu úspěchů! Ahoj, Hanka a spol.

Gratulace

(Franta a Jana z Tábora, 5. 5. 2009 18:28)

Gratulujeme k vydání CD, jehož obsahem jsou hezké, smyslné, srdcervoucí a neohrané písničky. Jen tak dál! Přejeme všem hezký den a těšíme se na setkání s vaší kapelou.

Křest CD

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 28. 4. 2009 10:22)

1.5. v počátecké sokolovně. Bližší info v Aktuálně. Hezký den všem.

Vážený pane Stránský,

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 23. 2. 2009 11:52)

jsme rádi, že CD došlo v pořádku a děkujeme Vám za pochvalu. Přejeme spoustu nerušených chvil při poslechu tohoto CD. Pěkný den...

Výborně

(Stránský, 13. 2. 2009 9:50)

Díky, díky, díky za Vaše CD, výborná hudba, aranžmá, hlavě skladby číslo 6 a 11. V podání Vaší dechovky zajímavý pohled na kvapík a beat. CD to hodně oživilo a je rozmanitější.

PROFIL Zdeňka Voráče

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 30. 1. 2009 16:47)

5. dubna 2009 ve 12:30 hod. vysílá Český rozhlas České Budějovice pořad Profil Zdeňka Voráče. Tentokrát s naší kapelou. Více v Aktuálně. Pěkný den.