Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obrazek

 

ZDE JE MÍSTO PRO VAŠE NÁZORY, PŘIPOMÍNKY, VZKAZY...

 

 Urážlivé a vulgární příspěvky a osobní invektivy, jakožto další nevhodné a nesouvisející příspěvky - budou mazány.
Děkujeme za pochopení

*****

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

make up store lappstift

(make up store lappstift, 23. 1. 2019 11:40)


Heya i am for the primary time here. I found this board and I to find It really useful & it helped me out a lot. I'm hoping to present something back and help others like you helped me.
lessred.se/veins-on-the-legs/garnier-nutrisse-hrfarve-tilbud.php

Hello, admin. Your website working?

(Williampsype, 20. 12. 2018 8:58)

Hello, admin.

Interesting website, really!
But "Search" function on it doesnt work. Sad.


P.S. Where I can get XEvil4.0 for free?
It's best captcha solver, included Google ReCaptcha.
Need it for white SEO. Thanks.

best buy for Avana 25 mg fast delivery

(heweedge, 12. 12. 2018 11:56)

Important question

(ClieeCoive, 14. 10. 2018 14:38)

Do you prefer something extremely new? Look at this site. Only here the choice of hot pussy girls for every unique guy and completely free! They are obedient slaves, they will and want do anything you say !
https://rebrand.ly/governy#A42

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 14:25)

Hello. And Bye.

Smazání příspěvku

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 21. 5. 2012 16:18)

... byl smazán komentář " Hřebiček, 6. 5. 2012 1:09 " . Autorovi tohoto příspěvku byla zablokována IP adresa ( 176.97.9.2 )

Re: Smazání příspěvku...nechapu proc???

(hřebik , 13. 10. 2017 22:26)

Proč byl smazán můj příspěvek ze dne 6.5.2012? Děkuji za odpoved.

Re: Re: Smazání příspěvku...nechapu proc???

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 13. 10. 2017 23:07)

Dobrý večer,
odpověď na vaší otázku je celkem jednoduchá. V záhlaví Návštěvní knihy se píše - Urážlivé a vulgární příspěvky a osobní invektivy, jakožto další nevhodné a nesouvisející příspěvky - budou mazány. Pravděpodobně tento příspěvek vykazoval jednu z těchto možností, proto byl před pěti lety a pěti měsíci smazán. Děkujeme za pochopení.
Počátecká dechovka

Poděkování Počátecké dechovce.

(Maruna 22.6.2015, 22. 6. 2015 13:30)

Dobrý den zdraví Vás věrná posluchačka Šlágru Tv,znám Vás odsud i z vystoupení naživo,včera v neděli jsem byla v Batelově na festivalu dechovek,Vy jste zde byli jako hosté,krásně jste nám hráli a zpívali,moc se nám to líbilo,já bydlím v Jihlavě,kde chodím na dechovky ze Šlágru i jiná vystoupení,přes oba prázdninové měsíce nám každý čtvrtek odpoledne hrají dechové kapely ze Šlágru i z okolí,mám dotaz nebudete u nás v Jihlavě také hrát,děkuji za jakoukoliv odpověd, Vaše vystoupení se mě moc líbilo zpíváte a hrajete písničky našeho mládí,co známe zpíváme s Vámi a co né jen posloucháme,moc Vám všem muzikantům a zpěvákům děkujeme za nádherné nedělní odpoledne s dechovkou v Batelově,děkují věrné posluchačky z Jihlavy ,krásné Vysočiny nashledanou Urbanová Maruna,Jihlava

Re: Poděkování Počátecké dechovce.

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 23. 6. 2015 14:14)

Dobrý den, vážená paní Urbanová,
mockrát Vám děkujeme za slova chvály, to určitě potěší. Jsme moc rádi, že se Vám naše vystoupení líbilo a pokud jsme alespoň trošku přispěli k Vaší dobré náladě, úsměvu na tváři a celkově pohodovému nedělnímu odpoledni, podařilo se, co jsme chtěli. To je vždycky naším cílem, potěšit posluchače. Ptáte se na vystoupení v Jihlavě. Zatím žádné avizované v tomto městě není, ale určitě rádi přijedeme i do Jihlavy, pokud si naše vystoupení nějaký pořadatel objedná. Kde hrajeme najdete zde na stránkách v sekci Kalendář akcí - KDY A KDE.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme za pochvalu, vážíme si toho. Přejeme Vám i Vašim známým krásné letní dny plné muziky a doufáme, že se brzy zase někde potkáme. Přijďte za námi...
Hezký den, Vaše Počátecká dechovka

dotaz

(havel, 17. 5. 2013 11:33)

Moc vám děkuji za vaše udržování české lidovky a zároven Vás zvu do Kadaně,aby jste si u nás zahráli,máme zde dobré pivo,hokej,kašleme na daně,v oboře chováme laně,až přijedete,podíváme se na ně,zahrajete zazpíváte,hezké holky polechtáte a dobré jídlo ochutnáte.

je to zajímavé

(kokta, 3. 5. 2013 6:53)

Moc vám děkuji za to,co děláte,hrajete pěkně,jako by jste uměli i noty,je to bezvadné poslouchat v 21.století českou lidovku,když všude hrají zfetovaní šílenci...

Re: je to zajímavé

(mono, 14. 5. 2013 20:37)

chlapci noty samozřejmě umí,viděl jsem,že mají pultíky,tak na nich přece nečtou noviny,že,hrají velmi pěkně....

vlachovka

(Martin, 26. 4. 2013 17:36)

Dobrý den,

chci se zeptat, jestli se nechytáte přijet do Prahy. Například restaurace Na Vlachovce znovu funguje http://www.navlachovce.eu/kulturni-program

Re: vlachovka

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 1. 5. 2013 19:29)

Dobrý den,
v nejbližší době se na Vlachovku nechystáme. Pokud by ovšem přišlo pozvání, rádi přijedeme... ( moc ráda vzpomínám na vystoupení v této restauraci společně s Pepíčkem Zímou, tehdy to byla ale jiná kapela...)
Hezký den, Vaše Počátecká dechovka

Poděkování

(Petr, 16. 2. 2013 9:41)

Dobrý den. Rád bych poděkoval p. Lešetické za vstřícnost a ochotu při odeslání vašeho cédéčka na mojí adresu. Už mi přišlo a je opravdu moc pěkné. Můj hlas do Hitparády na rádiu Dychovka je jistý. A ne jenom jeden. Děkuju pani Lešetická a přeju všem všechno nejlepší a hodně spokojených posluchačů.
Petr Tomšík

Bílá orchidej

(Přátelé, 7. 9. 2011 14:17)

Chtěli bychom poslat pochvalu a dík paní Dáše,která na dovolené v Itálii,kde jsme byli s touto kapelou také,zazpívala písničku Bílá orchidej sólově a nemělo to chybu.Nikdy jsme jí od vás ještě neslyšeli.A je to škoda, zařaďte jí do repertoáru jako sólovou písničku vaší zpěvačky. Bylo to fakt krásné a pokud si dobře pamatuji, zvedla celé obecenstvo na parket...Děkujeme a přejeme hodně dalšího hudebního zdaru!

Re: Bílá orchidej

(oportunista, 1. 2. 2013 13:35)

Nevím jaké máte hudební vzdělání a cítění ale tato skladba je doslova příšerná a v podání Dáši obzvlášť,prostě nemá na to ten sametový hlas který je zapotřeba a v některých polohách je doslaova nepříjemný a odpudivý.Doporučil bych zásadně nezpívat v těchto polohách.Hudbě zdar.

Re: Re: Bílá orchidej

(POČÁTECKÁ DECHOVKA, 1. 2. 2013 14:49)

...oportunista ( velmi výstižné ) : díky.

Re: Re: Bílá orchidej

(František, 5. 2. 2013 10:17)

vážený oportunisto. Na to, abych dokázal sám posoudit co se mi líbí nebo nelíbí nemusím mít hudební vzdělání. To opravdu nemám. Ale moje uši slyší dobře a muzikou se celkem taky zabývám. jenom chci říct že máte zvláštní, podle mě zcestný názor.A já si stojím za tím, co jsem napsal za nás za všechny, tak to opravdu bylo. Tak jsem to cítil ne jenom já, ale všichni. Nám se to moc líbilo.A kde jste jí slyšel vy? jestliže jste tam byl, musel jste vidět, co se dělo. Běžně bílou orchidej nehrají. Zkrátka přejeme kapele i dnes hodně dalšího hudebního zdaru.